• משופץ
מתקן סבון מתקן סבון נוזלי 304 נירוסטה 1 PC 800 מל קיבולת גדולה קיבולת נירוסטה משאבת סבון מתקן משטח חדר אמבטיה אביזר

מתקן סבון מתקן סבון נוזלי 304 נירוסטה 1 PC 800 מל קיבולת גדולה קיבולת נירוסטה משאבת סבון מתקן משטח חדר אמבטיה אביזר

ILS 15.00
במלאי
במחסן.

מתקן סבון קל למילוי הנוזל בנוי עם פתיחה רחבה, תוכלו למלא מחדש את הנוזל ממנו. מיכל סבון מעוצב עם משאבה, הוא נייד שאתה מוציא נוזלים. מתקן סבון התחתון שלו מאומץ בעיצוב נגד החלקה, המתאים לשימוש במטבח או בשירותים. מתקן נוזלי סבון עשוי מפלדת אל חלד, אנטי-רוסט ועמידה בפני קורוזיה, עמידות לשימוש. מיכל סבון בנוי עם קיבולת גדולה. זה יכול להיות ממלא 800 מ"ל, אינך צריך למלא אותו לעיתים קרובות, מתאים מאוד לשימוש במלון, משרדים בלוק ECT. מתקן סבון קל למילוי הנוזל. בנוי עם פתיחה רחבה, תוכלו למלא מחדש את הנוזל ממנו. מיכל סבון מעוצב עם משאבה, הוא נייד שאתה מוציא נוזלים. מתקן סבון התחתון שלו מאומץ בעיצוב נגד החלקה, המתאים לשימוש במטבח או בשירותים. מתקן נוזלי סבון עשוי מפלדת אל חלד, אנטי-רוסט ועמידה בפני קורוזיה, עמידות לשימוש. מיכל סבון בנוי עם קיבולת גדולה. זה יכול להיות ממלא 800 מ"ל, אינך צריך למלא אותו לעיתים קרובות, מתאים מאוד לשימוש במלון, משרדים בלוק ECT. עשוי מפלדת אל חלד ברמה גבוהה, אנטי-רוסט ועמידה בפני קורוזיה, עמידה לשימוש 2. החלק התחתון שלו מאומץ בעיצוב נגד החלקה, המתאים לשימוש במטבח או בשירותים 3. קל למלא את הנוזל. בנוי עם פתיחה רחבה, תוכלו למלא מחדש את הנוזל מ- IT4. מעוצב עם משאבה, זה נייד שאתה מקבל נוזלים Out5. נבנה עם קיבולת גדולה. זה יכול להיות ממלא 800 מ"ל, אינך צריך למלא אותו לעיתים קרובות, מתאים מאוד לשימוש במלון, בלוק משרדי ect.pedification : תיאור : מתקן סבון זה עשוי בדרגה גבוהה של 304 נירוסטה, אנטי-קורוזיה ו עמיד בפני חלודה, עמיד לשימוש. החלק התחתון שלה בנוי עם עבודות נגד החלקה, המתאימה לשימוש במטבח או בשירותים. עם קיבולת גדולה 800 מ"ל, תוכלו להשתמש בו שוב ושוב כדי למלא שמפו נוזלי, סבוני קרם וכו ', מאוד חסכוניים ומעשיים. תכונות : עשויות מפלדת אל חלד בדרגה גבוהה, אנטי-רוסט ועמידות בפני קורוזיה, עמידה לשימוש. התחתית שלו מאומצת בעיצוב נגד החלקה, המתאימה לשימוש במטבח או בשירותים. קל למלא את הנוזל. בנוי עם פתיחה רחבה, תוכלו למלא מחדש את הנוזל ממנו. מעוצב עם משאבה, זה נייד שתוציא נוזלים. נבנה עם קיבולת גדולה. זה יכול להיות ממלא 800 מ"ל, אינך צריך למלא אותו לעיתים קרובות, מתאים מאוד לשימוש במלון, בלוק משרדי ect.pedifice : מצב : 100% חומר חדש לגמרי : 304 צבע נירוסטה : מוצג כקיבולת תמונה : 800 ML גודל מתקן סבון (W x H) : בערך.5 x 25 ס"מ / בערך.8 אינץ 'משקל אריזה : בערך. 275 GPackage כלול : 1 x מתקן סבון.

המאפיינים הבסיסיים

Description:
This soap dispenser is made of high-grade of 304 stainless steel, anti-corrosion and rust-resistant, durable to use. Its bottom is built with anti-slip workmanship, suitable for using in kitchen or bathroom. With a large capacity 800ml, you can repeatedly use it to fill liquid shampoo, lotion soaps etc., very economical and practical.:
Features:
Made of high-grade 304 stainless steel, anti-rust and corrosion-resistant, durable to use. :
Its bottom is adopted with anti-slip design, suitable for using in kitchen or bathroom. :
Easy to refill the liquid. Built with wide opening, you can easily refill the liquid from it. :
Designed with a pump, it's portable for you getting liquid out. :
Built with a large capacity. It can be filled with 800ml, you don't need to refill it frequently, very suitable for using in hotel, office block ect..:
Specification:
Condition:
100% Brand New
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Shown as picture
Capacity:
800ml
Soap Dispenser Size(W x H):
Approx. 9.5 x 25cm / Approx. 0.98 x 9.8inch
Package Weight:
Approx. 275g
Package Included:
1 x Soap Dispenser:

ההצעות הטובות ביותר